ד"ר אהוד רענן

ד"ר אהוד (או אודי בפי כולם) רענן, הינו בעל תואר שני בלימודי מחשב, תואר שני בביולוגיה, למד נטורופתיה ובעל תואר PhD , בתחום Nutritional Science

את משיכתו לרפואה הטבעית ולמזון האורגני ספג אודי בעת שהיותיו הרבות בהונג-קונג לצורך לימודי הקונג-פו, שם שהה אודי בביתו של מורהו, צ'אן און צ'ונג. כמקובל במזרח היה המורה במקביל להתמחותו בתורת הלחימה, גם מומחה לרפואה סינית וכיהן כיו"ר איגוד הרופאים בהונג-קונג. המורה צ'אן און צ'ונג, התמחה באורטופדיה סינית. המורה נהג לרקוח בעצמו את התרופות שכולן היו על בסיס צמחים, מינרלים וחומרים אורגניים.

במשך שנים רבות היה אודי רענן בעלי "מרכז אביחי" בי"ס לאומנויות לחימה מזרחיות ועד היום הינו מהמורים הבכירים בישראל ובמערב לקונג-פו. במקביל העשיר את ידיעותיו בנושאי תזונה, וביולוגיה. בשנת 1996 פתח אודי את החנות האורגנית "רענן". באוגוסט 2014 פרש ד"ר רענן מהחנות והמשיך לעסוק בתחום התמחותו כיועץ אישי לאורח חיים בריא.
כחלק מאמונתו בהטמעת דרך הבריאות הטבעית באמצעות תזונה, ככותב אודי מאמרים מקצועיים ומעביר הרצאות בנושא.

ידיעותיו הרבות והמעמיקות בתחומי התזונה ותוספי התזונה, נסיונו רב השנים, הרקע האקדמי ודקדקנותו הרבה והבלתי מתפשרת, הפכו את ד"ר רענן למומחה בעל שם בקרב אנשים הדוגלים בדרך חיים בריאה ומדריך לאלה המחפשים את הדרך הטבעית לתזונה נכונה ולחיים בריאים.

למען הסר כל ספק , אודי , אינו תזונאי או דיאטן . ד"ר רענן (Phd Nutritional Sciences) מבסס את המלצותיו על מדע טהור .

ד"ר אודי רענן מעניק ייעוץ אישי לאורח חיים בריא.